Предмет: Физика, автор: БарашекШон6

Катер, переправляючись через річку рухається перпендикулярно течії з швидкістю 4 мс. На скільки метрів буде знесений катер течією, якщо ширина річки 800м, а швидкість течії 1 мс.

Ответы

Автор ответа: Киник1
0
Віднесе на 200 м.
V1=4m/c
L=800m.
V2=1m/c
L2=L/V1*V2
800/4*1=200
Автор ответа: Киник1
0
може позначення не вірні, але підставити вірні і вуаля!
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: lololowka17