Предмет: Химия,
автор: krasovskij2003
Визначте масу осаду який утворився при взаємодії солей ферума з 10 % розчином NaOH масою 800 г.
Ответы
Автор ответа:
0
49 г х г
H2SO4 + Ba(OH)2 = 2H2O + BaSO4 стрілка вниз
98 г 233 г
При взаємодії 98 г сульфатної кислоти утворюється 233 г солі(осаду),а
при -- \ -- 49 г____________________________х г, звідки
х=49*233/98=116,5 г
Відповідь: маса осаду при взаємодії 49 г сульфатної кислоти з барій гідроксидом становить 116,5 г
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: sasanajdon34
Предмет: Химия,
автор: frezzealam
Предмет: Окружающий мир,
автор: soslolpop54
Предмет: Химия,
автор: anonim37
Предмет: Математика,
автор: микус1