Предмет: Химия,
автор: ангел20032007
враховуючи точне значення від атомної маси хлору 35, 453 обчисліть 2 нуклід цього атома якщо один має масу 35 і становить 75%
Ответы
Автор ответа:
0
35*0,75+х*0,25 = 35,453
0,25х = 35,453-26,25
0,25х = 9,203
х= 36,812≈37
Другий нуклід має масу 37
0,25х = 35,453-26,25
0,25х = 9,203
х= 36,812≈37
Другий нуклід має масу 37
Автор ответа:
0
Дякую!¡!!!
Автор ответа:
0
натисніть "СПАСИБО"
Похожие вопросы
Предмет: Право,
автор: Kristalo
Предмет: Английский язык,
автор: Mamamamamama111
Предмет: Русский язык,
автор: ershovmaxim366
Предмет: Алгебра,
автор: svetlanamazan1
Предмет: Математика,
автор: риточка31