Предмет: Физика,
автор: Lixooi
Під час переміщення в електростатичному полі заряду q=4Кл електричні сили виконали роботу А=8Дж. Визначити різницю потенціалів початкової і кінцевої точок шляху.
Ответы
Автор ответа:
0
A=8 Дж q=4 Кл Δφ=?
===
Δφ=A/q=8/4=2 B (U=2 B)
===========================
===
Δφ=A/q=8/4=2 B (U=2 B)
===========================
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: trainel
Предмет: Русский язык,
автор: axaxaaxxxa
Предмет: Математика,
автор: mustafanuriddinov13
Предмет: География,
автор: Викся20
Предмет: Биология,
автор: mildil02