Предмет: Химия,
автор: andriy19990330
У 25 г води розчинили 15 г калій гідроксиду, яка масова частка розчиненої речовини у розчині?
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m(H2O) = 25 r
m(KOH) = 15 r
Знайти:
ω(КОН)-?
Знаходимо масу розчину лугу:
m(p.KOH) = m(H2O)+m(KOH) = 25 г+15 г = 40 г
Знаходимо масову частку калій гідроксиду:
ω(KOH) = 15 г/40 г = 0,375 або 37,5%
Відповідь: 37,5%
m(H2O) = 25 r
m(KOH) = 15 r
Знайти:
ω(КОН)-?
Знаходимо масу розчину лугу:
m(p.KOH) = m(H2O)+m(KOH) = 25 г+15 г = 40 г
Знаходимо масову частку калій гідроксиду:
ω(KOH) = 15 г/40 г = 0,375 або 37,5%
Відповідь: 37,5%
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: rubengrigoran56
Предмет: Алгебра,
автор: hejehdbeueieb
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: anastasiiasiemionova
Предмет: Математика,
автор: dinulik1938