Предмет: Химия, автор: Maximk2204007

Обчислити масові частки елементів в :
Cr²O³;Na²SO⁴;Ba(No³)²;
Al²(Sio³)³;Cr(OH)³;Zn(OH)² пожалуйста помогите !

Ответы

Автор ответа: holmskaja
0
Cr²O³= 52*2+16*3=152 г/моль
Na²SO⁴=23*2+28+16*4=142 г/моль
Ba(No³)²=137+(14+16*3)*2=261г/моль
Al²(Sio³)³=27*2+(28+16*3)*3=282 г/моль
Cr(OH)³=52+(16+1)*3=103г/моль
Zn(OH)²=65+(16+1)*2=99г/моль
Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: driginham