Предмет: Українська мова, автор: 55555215

напимати яка професія тобі подобаеться і чому.зробити відповідний висновок.

Ответы

Автор ответа: SіnCаra
0
 Існують професії, які не втрачають своєї актуальності в усі часи. До таких можна віднести спеціальність кухаря. У цій роботі, як і в будь-якій іншій, є свої плюси і мінуси. Основною перевагою є те, що професія кухар або кухар-технолог може бути освоєна на будь-якому життєвому етапі. Якщо стоїть питання, куди піти після школи, відмінним вибором може стати навчальний заклад, який готує на кулінара.
 
З давніх часів у давніх спільнотах виділяли тих, хто краще за інших справляється з приготуванням їжі. Згодом професія кухар стала застосовуватися виключно до тих, хто займається створенням шедеврів і готових страв із продуктів харчування в громадських закладах.

Кулінарів вважають унікальними фахівцями, адже навіть з найпростіших інгредієнтів вони здатні створити десятки різних незвичайних страв. Саме тому інтерес до розвитку професії був у всі часи.

Багаті і відомі люди воліють мати особистого кухаря, тому що можна не боятися за те, що обід чи вечеря не вдасться. Додаткові плюси пов’язані з тим, що можна похвалитися вмінням свого працівника перед іншими заможними друзями і компаньйонами.

 Вимоги до функціональних обов’язків можуть відрізнятися в залежності від формату закладу, від того, на яку аудиторію вона розрахована. Немає чітких термінів, які б дозволяли говорити про те, коли можливий перехід з одного професійного рівня на інший.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: trokhimhykdawa
Предмет: Русский язык, автор: soskabigbof
Помогите озаглавить текст!

Если бы залы и комнаты Лицея умели говорить, сколько интересного порассказали бы они... Одну из самых волнующих историй рассказала бы, конечно, так называемая Газетная комната.
В Газетной комнат_ часто бывал и Пушкин пересматривал все перелистывал страницы*. Есть ли что о нападени_ Наполеона?
Наступил уже 1812 год и политические известия с каждым днем становились всё тревожней. Тревога носилась в воздух_. Война не была ещё об_явлена а части русской арми_ уже двинулись навстречу врагу.
Однажды мглистым февральским утром лицеисты увид_ли: мимо самого Лицея по Садовой улиц_ бесконеч?ной тёмной лентой движ_т?ся лейб-гвардии Гусарский полк. За ним двинулись и другие. Они шли и шли и подростки в синих мундирч_ках выбегали им навстречу из здания Лицея.
И они, эти мальчики, вдруг почувствовали: они вместе со всеми, они тоже русские. Некоторые лицеисты даже пытались убежать на фронт. Особенно их пор_зило известие, что генерал Раевский со знам_ в руках повёл в бой двух своих сыновей — шестнадцати и двенадцати лет. Учёба теперь казалась ненужным и утомит_льным занятием.
Все в Росси_ всё время ждали новостей.
Позже сами французы рассказывали, что при их приближени_ деревни превращались или в костры, или в крепости. Даже женщины сражают?ся. Крестьянка Прасковья из деревн_ Соколово одна оборонялась от шести неприятельских солдат. Трёх заколола вилами трёх других обратила в бегство… **
Пушкин гордился своим народом:
Страшись, о рать иноплеменных!
России двинулись сыны;
Восстал и стар и млад; летят на дерзновенных,
Сердца их мщеньем возжены.
Вострепещи, тиран! Уж близок час паденья!
Ты в каждом ратнике узришь богатыря,
Их цель иль победить, иль пасть в пылу сраженья…