Предмет: Химия, автор: vadimkor

Натрій сульфат масою 236г розчинили в 264г води.Обчислити масову частку розчиненої речовини в розчині

Ответы

Автор ответа: mrvladimir2
0
Дано:
m(H2O) = 264 r
m(Na2SO4) = 236 г
Знайти:
ω(Na2SO4)-?

Знаходимо масу розчину солі:
m(p. Na2SO4) = m(H2O)+m(Na2SO4) = 264 г + 236 г = 500 г
Знаходимо масову частку солі в розчині:
ω(Na2SO4) = 236 г/500 г = 0,472 або 47.2%
Відповідь: 47.2%
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: ruslan050707228