Предмет: Русский язык, автор: Фатя0803

Садик мой весёлый, Где же твои цветы? Под дождём осенним Изменился ты!... Как тебя утешить, Что тебе сказать? Жди--весна вернётся, Зацветешь опять! Задание: (Спешите второе предложение. Подчеркните в нём грамматическую основу и выпишите словосочетания).

Ответы

Автор ответа: Аноним
3
Грама основоо :))) Изменился ты
словосоч :333. Под дождем

Фатя0803: Ничего не понятно
Фатя0803: нужно русский язык решить, задание написала
Автор ответа: gukikuki2018
13
списывай второе предложение.
грамматическая основа здесь - изменился (глагол, подчеркнуть двумя чертами) ты (сущ, подчеркнуть одной чертой)
словосочетание - под дождем

gukikuki2018: это не плагиат дурак
gukikuki2018: ты даже не понятно написал в ответе
gukikuki2018: ладно не дурак извини
gukikuki2018: но это не плагиат
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: karinaa240106
Складним реченням, до складу якого входять п'ять простих частин:
а) Запам'яталися проводи в армію, коли новобранця усім селом виводили за село, а він, ідучи вулицею, підходив до односельців, які вийшли до хвірток перед своїми хатами проводжати, і прощався з ними, обіймаючись та цілуючись як із рідними.
б) Зненацька за одну ніч упав сніг, і тепер кущі лежали під холодним блідаво-голубим небом якісь мовби затишніли, вирізьблювалося виразно на сніговій білості кожне дерево, яскріли під сонцем широкі галявини, причаєно темніли далеко попереду чорні бори, немов загроза для зухвальців.
в)Полтавський гімназичний уряд надав провині Драгоманова такої великої уваги, що, незважаючи на прохання товаришів Михайлових і скількох учителів, прихильних до нього, незважаючи навіть на сприяння Михайлові з руки самого попечителя округу Пирогова, гімназичний уряд, власне, директор гімназії рушуче постановив: Михайла Драгоманова за його провину з гімназії вигнати, хоч йому зоставалося всього зо два місяці гімназичного курсу.
г)Знову й знову виринає вона перед ним, бачить він її зеленяві очі, сумовито й недовірливо примружені, руки, що тримають шланга, і пругкі зарошені ноги, що міцно стоять серед кущів полуниць, а полуниці довкола в рясній росі, і роса на них крапеляста, велика, мов полуниці!
д) Я слухав рідну пісню, рідну мову, й вона лилася, наче річний струмок, у якому переплелися запахи калини, чебрецю, лепехи.​