Предмет: Математика,
автор: Питаннячко
Три однакові олівці коштують на 24 грн. більше ніж один такий олівець. Скільки коштує один олівець?
в учебнике сноска* - ответ 12
Ответы
Автор ответа:
0
три олівці коштують 36 грн.
один -12 грн.
36-12 = 24 грн.
один -12 грн.
36-12 = 24 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: vertex2010m
Предмет: Математика,
автор: cat00038
Предмет: Биология,
автор: lida160209
Предмет: Математика,
автор: Асимуко
Предмет: Химия,
автор: зигазага1488