Предмет: Химия,
автор: CrazyFebruary
обчисліть масову частку розчиненої речовини в розчині , виготовленому в результаті розчинення кухонної солі масою 10 г у воді магою 390 г .
Ответы
Автор ответа:
0
m(в-ва) = 10 (г)
m(р-ра) = 10+390 = 400 (г)
W=m(в-ва) / m(р-ра) *100% = 10/400*100 % = 2.5 %
m(р-ра) = 10+390 = 400 (г)
W=m(в-ва) / m(р-ра) *100% = 10/400*100 % = 2.5 %
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: zavazxanovna
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Информатика,
автор: stela99
Предмет: История,
автор: tvoyasonya
Предмет: Литература,
автор: tuktarovaglash2