Предмет: Математика,
автор: катя4766
Аліна купила 2 пачки однакового морозиво для себе і брата і три пачки такого самого морозива для подруг За всю покупку вона заплатила 30 гривень скільки гривень вона витратила на подруг?
Ответы
Автор ответа:
0
30 : ( 2 + 3 ) = 30 : 5 = 6 ( гривен ) стоимость одного мороженого
6 • 3 = 18 ( гривен ) на подруг
Ответ 18 гривен
6 • 3 = 18 ( гривен ) на подруг
Ответ 18 гривен
Автор ответа:
0
1)2+3=5 (п) морозива купила Аліна
2) 30:5=6 (грн) коштує пачка морозива
3) 6*3=18(грн)
Відповідь: 18 гривень Аліна витратила на подруг
2) 30:5=6 (грн) коштує пачка морозива
3) 6*3=18(грн)
Відповідь: 18 гривень Аліна витратила на подруг
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: kotdan765
Предмет: Обществознание,
автор: ruslanshernov185
Предмет: Русский язык,
автор: RenTao17
Предмет: Алгебра,
автор: adrianna909