Предмет: Физика,
автор: shaforostova1
Пружину, жорсткість якої 40 Н/м, стиснули на 5 см. Чому дорівнює ії потенціальна енергія?
Ответы
Автор ответа:
0
Ep=kx^2/2, k=40Н/м, x=0,05 м,
Ер=40*0,05*0,05/2 Дж=0,05 Дж.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Daria17zmazenko
Предмет: Математика,
автор: Arina5588
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: ergenansar10
Предмет: История,
автор: diniskarimov