Предмет: Химия,
автор: kurchenkodasha
Який об'єм водню можна добути,якщо на хлороводневу кислоту подіяти цинком масою 13г?
Ответы
Автор ответа:
0
Zn+2HCI=ZnCI2+H2
M(Zn)=65г/моль
n(Zn)=13/65=0,2моль
nZn:nH2=1:1
V(H2)=22,4*0,2=4,48л
M(Zn)=65г/моль
n(Zn)=13/65=0,2моль
nZn:nH2=1:1
V(H2)=22,4*0,2=4,48л
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: zubajrdzabrailov37
Предмет: Математика,
автор: Vova2501
Предмет: Литература,
автор: celovekpr341
Предмет: Математика,
автор: AleksVorobev