Предмет: Химия,
автор: Сашуня122004
Допоможіть будь ласка потрібно виконати на завтра...Яка маса натрій гідроксиду (NaOH) перебуває в 300 г. розчину якщо масова частка становить 2,5 відсотка???
Ответы
Автор ответа:
0
100 Г розчину - 4,5 г NaOh;
220,5 г розчину - х г NaOH;
х = (220,5·4,5)/100 = 9,9 г NaOH.
3. m (12%-го розчину NaOH), необхiдна для приготування кінцевого розчину - ?
100 г 12%-го розчину – 12 г NaOH;
x г 12%-го розчину - 9,9 г NaOH;
x = (100·9,9)/12 = 82,8 г 12 %-го розчину NaOH.
4. V (12%-го розчину NaOH), необхiдний для приготування кінцевого розчину - ?
V = m/r = 82,5/1,135 = 71,7 мл.
Відповідь: для приготування кінцевого розчину необхідно 71,7 мл вихідного розчину.
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: yanafoks
Предмет: Биология,
автор: ks8036710
Предмет: Математика,
автор: Umpich
Предмет: Химия,
автор: karinaskripkci