Предмет: Физика, автор: 4551Анна11949

Насос за 10 хв викачує воду об'ємом 5 м3. глибина колодязя 6 м. Яка потужність двигуна насоса?

Ответы

Автор ответа: Mamedov12
0

t=10мин=600с

N=A/t

A=h*v*po*g

A=6*5*1000*10=300000Дж

N=300000/600=500Вт

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: grigotyaaaa