Предмет: Русский язык, автор: havahastaeva

непроверяемые гласные и согласные?

Ответы

Автор ответа: sheidlinago
2
Правописание непроверяемых безударных гласных в корне слова и непроверяемых согласных нужно запомнить или в случае затруднения обратиться к словарю. Автомобиль, агроном, аптека, арбуз, арифметика. Багаж, барабан, бензин, берёза, беречь, библиотека, билет, болото, борона, бригадир.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: kovalevichvadimm
Предмет: Литература, автор: kiviRaveno
2. Укажіть правильне твердження:
а) у 1887 р., тобто через півстоліття після смерті Ґете, його запис знайшли в архіві однієї з франкфуртських бібліотек поета.
б) 1790 р. Гете опублікував "Фауст. Фрагмент" (з нарису "Фауст").
в) Твір Гете високо оцінив геніальний німецький драматург Фрідріх Шиллер. г) Упродовж 1797-1801 рр. Гете написав "Присвяту", "Театральний пролог", "Пролог на небі", сцени "Кабінет Фауста" і "Вальпуржина ніч" і 1806 року завершив другу частину.
д) друга частина «Фауста» утілено було лише за чверть століття за наполяганням Йоганна Петера Еккермана, секретаря письменника.
3. Укажіть неправильне твердження:
а) Повністю Ґете завершив трагедію 1831 р., а першодрук повного тексту побачив світ 1832 р. у "Посмертному виданні творів" письменника.
б) Ґете створив трагедію на основі двох загальновідомих сюжетів: 1) про такого собі пройдисвіта, мага-чорнокнижника Фауста; 2) про трагічну долю спокушеного юнака.
в) Прототипом героя трагедії Ґете став реальний маг і чорнокнижник Фауст (перша половина XVI ст.), про якого на межі Середньовіччя й Відродження побутувала народна легенда.
г) Першу літературну версію легенди про Фауста видав Йоганн Шіллер 1587 р. у Франкфурті-на- Майні, рідному місті Ґете.
д) У XVIII ст. видатний німецький просвітник Готгольд Ефраïм Лессінг у нарисах до драми "Фауст" уперше зобразив не поразку, а перемогу Фауста. 4. Укажіть правильне твердження:
a) У "Пролозі на небі" намiчено зав'язку твору, що, за зізнанням Гете, нагадує фрагмент біблійної оповіді про Іова.
б) Угоду уклали Бог і Мефістофель, які побилися об заклад на душу Маргарити. в) Фауст "спиняє мить" не задля себе, а в передчутті блага та звiльнення для всього людства.
г) Як представник потойбічних сил зла Мефістофель водночас карає те саме зло. д) Життєвий шлях Марти - це ілюстрація людського гріхопадіння загалом.​