Предмет: Физика,
автор: AnnaLevitska
Допоможіть будь ласка з контрольними запитаннямиПомогите пожалуйста
с контрольными вопросами,даю 60 балов
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
1.
Густина чавуну: ρ = 7000 кг/м³.
Зовнішній об'єм деталі: V₁ = 3,1 дм³.
Маса деталі: m = 21 кг.
Об'єм чавуну: V₂ = m/ρ = 21/7000 = 3·10⁻³ м³ = 3 дм³.
Об'єм порожнини: V₀ = V₁ - V₂ = 3,1 - 3 = 0,1 дм³.
2.
Маса, густина і об'єм сплаву (еталона): m, ρ, V.
Маса, густина і об'єм платини: m₁, ρ₁, V₁.
Маса, густина і об'єм іридію: m₂, ρ₂, V₂.
Маса сплаву: m = 1 кг.
Густина платини: ρ₁ = 21460 кг/м³.
Густина іридію: ρ₂ = 22560 кг/м³.
Маса платини: m₁ = 0,9m = 0,9 кг.
Маса іридію: m₂ = 0,1m = 0,1 кг.
Густина сплаву:

= 21565 кг/м³.
Об'єм еталона: V = m/ρ = 1/21565 ≈ 4,64·10⁻⁵ м³.
Густина чавуну: ρ = 7000 кг/м³.
Зовнішній об'єм деталі: V₁ = 3,1 дм³.
Маса деталі: m = 21 кг.
Об'єм чавуну: V₂ = m/ρ = 21/7000 = 3·10⁻³ м³ = 3 дм³.
Об'єм порожнини: V₀ = V₁ - V₂ = 3,1 - 3 = 0,1 дм³.
2.
Маса, густина і об'єм сплаву (еталона): m, ρ, V.
Маса, густина і об'єм платини: m₁, ρ₁, V₁.
Маса, густина і об'єм іридію: m₂, ρ₂, V₂.
Маса сплаву: m = 1 кг.
Густина платини: ρ₁ = 21460 кг/м³.
Густина іридію: ρ₂ = 22560 кг/м³.
Маса платини: m₁ = 0,9m = 0,9 кг.
Маса іридію: m₂ = 0,1m = 0,1 кг.
Густина сплаву:
= 21565 кг/м³.
Об'єм еталона: V = m/ρ = 1/21565 ≈ 4,64·10⁻⁵ м³.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: fpfpc
Предмет: География,
автор: bolotbekova0
Предмет: Биология,
автор: gornostaevak192
Предмет: Математика,
автор: Иляна11
Предмет: Математика,
автор: Софа201674