Предмет: История, автор: nastia15smail

В каком году бал основан город Нижний Новгород ?

Ответы

Автор ответа: alexalena
0
Нижний Новгород был основан в 1221 году.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: volkoff21
Нужно переделать текст, что б совпадение было равно 0%

Вираз – це правило обчислення значення.
Вираз складають операнди, об'єднані знаками операцій. Операндами найпростішого вирази можуть бути константи, змінні і виклики функцій.
За кількістю операндів що беруть участь в одній операції, операції діляться на унарні, бінарні і тернарні.
Операції у виразі виконуються в певному порядку відповідно до пріоритетів, як і в математиці. Для зміни порядку виконання операцій використовуються круглі дужки, рівень їх вкладеності практично не обмежений.
При обчисленні виразів може виникнути необхідність у перетворенні типів. Якщо операнди, що входять у вираз, одного типу і операція для цього типу визначена, то результат виразу буде мати той же тип.
Якщо операнди різного типу або операція для цього типу не визначена, перед обчисленнями автоматично виконується перетворення типу за правилами, що забезпечує приведення коротших типів до більш довгих для збереження значущості і точності.
Якщо неявного перетворення з одного типу в інший не існує, програміст може задати явне перетворення типу за допомогою операції (тип) х.
Операції інкремента (++) і декремента, що називають також операціями збільшення та зменшення на одиницю, мають дві форми запису – префіксну, коли знак операції записується перед операндом, і постфіксну.
Арифметичне заперечення (унарний мінус -) змінює знак операнда на протилежний. Стандартна операція заперечення визначена для типів int, long, float, double і decimal.
Логічне заперечення (!) Визначено для типу bool. Результат операції – значення false, якщо операнд дорівнює true, і значення true, якщо операнд дорівнює false.
Порозрядне заперечення (~) інвертує кожен розряд в двійковому представленні операнда типу int, uint, long або ulong.
Порозрядні логічні операції (&, |, ^) застосовуються до цілочисельних операндів і працюють з їх двійковими представленням. При виконанні операцій операнди зіставляються побітно (перший біт першого операнда з першим бітом другого, другий біт першого операнда з другим бітом другого і т. д.). Стандартні операції визначені для типів int, uint, long і ulong.
При порозрядній кон'юнкції, або порозрядному І (операція позначається &), біт результату дорівнює 1 тільки тоді, коли відповідні біти обох операндів рівні 1. При порозрядній диз'юнкції, або порозрядному АБО (операція позначається |), біт результату дорівнює 1 тоді, коли відповідний біт хоча б одного з операндів дорівнює 1.
Умовні логічні операції І (&&) і АБО (||) найчастіше використовуються з операндами логічного типу. Результатом логічної операції є true або false. Результат операції логічне І має значення true, тільки якщо обидва операнда мають значення true. Результат операції логічне АБО має значення true, якщо хоча б один з операндів має значення true.
Предмет: Русский язык, автор: stupedlesha