Предмет: Физика,
автор: Jdisbxjshdbxjsb
Двигун вантажівки за 1 год використав 20 кг дизельного палива.Обчисліть ККД двигуна,якщо він розвиває потужність 77 кВт.
Ответы
Автор ответа:
0
1)
Сжигаем дизельное топливо в течение часа:
Q = q*m = 42*10⁶*20 = 8,4*10⁸ Дж
2)
Работа двигателя в течение часа:
A = N*t = 77000*3600 ≈ 2,8*10⁸ Дж
3)
КПД = A*100%/Q = 2,8*100%/8,4 ≈ 33 %
(Здесь степени сократили...)
Сжигаем дизельное топливо в течение часа:
Q = q*m = 42*10⁶*20 = 8,4*10⁸ Дж
2)
Работа двигателя в течение часа:
A = N*t = 77000*3600 ≈ 2,8*10⁸ Дж
3)
КПД = A*100%/Q = 2,8*100%/8,4 ≈ 33 %
(Здесь степени сократили...)
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: maksimsemenov587
Предмет: Математика,
автор: ssngzhsjsjsusu
Предмет: Литература,
автор: dashavlasova2094
Предмет: Математика,
автор: prokopieva19872
Предмет: Физика,
автор: grunenko