Предмет: Литература, автор: dvoryadkinarte

Помогите составить план к рассказу Искандера Тринадцатый подвиг Геракла

Ответы

Автор ответа: Элина711
29
1.Мнение мальчика о математиках. 2.гениальный учитель. 3.наш любимый стадион. 4.дисциплина на уроках. 5.случаи с опоздавшими учениками. 6.принц уэльский. 7.штучки. 8.контрольные работы. 9.смешные истории. 10.круговая порука учеников. 11.смешным мог оказаться каждый. 12.нерешённая задача. 13.моя доверчивая совесть. 14.волнение. 15.кто дежурный. 16.мой спаситель-докторша. 17.придуманный поход в музей. 18.алик решает задачу. 19.процесс уколов. 20.наконец всё кончилось. 21.древнерусская мифология. 22.моя нерешённая задача. 23.серьёзное отношение ко всему. 24.не нужно бояться быть смешным.
Похожие вопросы
Предмет: Право, автор: dasha877788
розв'язати задачу з господарського права
Приватне підприємство (ПП), що спеціалізувалося на посередницькій діяльності у сфері оптової торгівлі, укладало господарські договори у спрощеній формі шляхом обміну факсами, в яких зазвичай визначалися предмет договору (без належної конкретизації), орієнтовна ціна та такі ж орієнтовні терміни виконання договірних зобов’язань.
За одним за таких договорів контрагент ПП ТОВ «Ранок», на думку директора приватного підприємства, не виконав своє зобов’язання щодо поставки плащів, замінивши їх зимовими куртками тієї ж кількості, що і передбачалося договором, хоча в телефонних розмовах директор ПП неодноразово наголошував на першочерговість поставки саме плащів.
Приватне підприємство звернулося до господарського суду з позовом про стягнення з свого контрагента:
1. заподіяних збитків у сумі вартості непоставлених плащів та
2. штрафних санкцій у розмірі 20% вартості непоставлених пальт, посилаючись на ч. 2 ст. 231 ГК України та Положення про поставки товарів народного споживання. ТОВ «Ранок» проти позову заперечувало, посилаючись на відповідність здійсненої поставки умовам договору щодо його предмету, який визначався як «верхній одяг для осінньо-зимового періоду», а також на відсутність положень про штрафні санкції в договорі та неправомірність застосування позивачем положень ч. 2 ст. 231 ГК України та акту СРСР - Положення про поставки. Крім того, відповідач (ТОВ «Ранок») у своєму відзиві на позовну заяву зауважив про невжиття позивачем досудового порядку розгляду спору.
Чи є в даному випадку підстави для застосування господарсько-правової відповідальності?
Чи вірно застосував позивач норми матеріального права?
За яких умов може застосовуватися положення ч. 2 ст. 231 ГК України?
Які заходи могли б попередити виникнення подібного спору?
Розв’яжіть цю ситуацію з посиланням на відповідні норми актів законодавства.