Предмет: Физика,
автор: Jdisbxjshdbxjsb
Яку кількість теплоти потрібно витратити,щоб 2 кг води,узятої за температури 10 С,перетворити на пару за температури 100 С?
Ответы
Автор ответа:
168
1)
Нагреваем воду:
Q₁ = c*m*(t₂-t₁) = 4200*2(100-10) = 756 000 Дж или 0,756 МДж
2)
Испаряем воду:
Q₂ = m*L = 2*22,6*10⁵ = 4 520 000 Дж или 4,52 МДж
3)
Затраченное количество теплоты:
Q = Q₁+Q₂=0,756 + 4,52 ≈ 5,3 МДж
Нагреваем воду:
Q₁ = c*m*(t₂-t₁) = 4200*2(100-10) = 756 000 Дж или 0,756 МДж
2)
Испаряем воду:
Q₂ = m*L = 2*22,6*10⁵ = 4 520 000 Дж или 4,52 МДж
3)
Затраченное количество теплоты:
Q = Q₁+Q₂=0,756 + 4,52 ≈ 5,3 МДж
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: renakonogorceva
Предмет: История,
автор: ariskalabunskaa
Предмет: Литература,
автор: evelina3450
Предмет: Химия,
автор: timamikaylov
Предмет: Русский язык,
автор: badumk5