Предмет: Алгебра, автор: frozenolaf

Найти (в градусах) решение x уравнения, удовлетворяющее условиям 0° < x < 70°.
cos(3x) = -√3 / 2


frozenolaf: Должно получиться целое число в градусах!

Ответы

Автор ответа: MrCalling
0
cos(3x)=-\frac{\sqrt3}{2}\\3x=\pm (\pi-\frac{\pi}{6})\\3x=\pm \frac{5\pi}{6}\\x=\pm \frac{5\pi}{18}
если x\in(0;70),тоx= \frac{5\pi}{18}= \frac{5*180}{18}=50

frozenolaf: Должно получиться целое число (в градусах)…
MrCalling: погодите, сейчас исправлю)
Автор ответа: Аноним
2
cos(3x)=-√3/2 это 2 и 3 четверти, по условию 0<x<70°
3x=180-30=150°; x=50° - это ответ.
-150° не подходит по условию.

Аноним: Спасибо))
frozenolaf: Тебе спасибо!
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: 08Villager80
Тест 53. Переказ розповідного тексту з творчим завданням
Вступ
Добрий день, Друже!
Тестова робота містить завдання різних форм: завдання з вибором однієї правильної відповіді та завдання-есе. Прочитай уважно запропонований нижче теоретичний матеріал (текст) для переказу. Постався ВІДПОВІДАЛЬНО до виконання завдань. Відповідай тільки після того, як уважно прочитав і зрозумів завдання. Надавши всі відповіді, натисни «Завершити спробу», а потім «Відправити все та завершити». Максимально за виконану роботу можна набрати 12 балів.
Зв’язне мовлення. Переказ розповідного тексту із творчим завданням

ПАМ’ЯТКА
Як готувати докладний переказ тексту із творчим завданням

1. Прочитати текст. Визначити стиль, тип, жанр мовлення, тему та основну думку висловлювання. З’ясувати значення незнайомих слів.
2. Висловити власну думку про прочитаний текст з погляду його змісту, форми, задуму і мовного оформлення.
3. Визначити тезу творчого завдання й дібрати художні засоби, які б її розкривали.
4. Поміркувати над змістом і послідовністю висловлювання творчого задуму.
5. Скласти самостійно складний план тексту, вводячи власне творче доповнення.
6. Написати докладний переказ тексту, підпорядковуючи висловлювання темі й основній думці, дотримуючись композиції, мовних і стильових особливостей, а також авторського задуму.

Іноді вона не жувала, а лежала, підібравши ноги, і, вгледівши кривдників, одверталася чи навіть заплющувала очі й удавала, що спить. Тоді навіть найвправнішим передражнювачем не вдалося витягнути з неї ні звуку. Хлопці, розсердившися на таку неувагу, кричали: «Манька! Манька!». І показували язики. Почувши своє ім'я, тварина трохи здригалась і швидко обдивлялася весь гурт, а далі знов заплющувала очі й усі подальші спроби викликати її зацікавленість зневажала.

Увечері, у постелі, я уявляв козу саму обіч дороги в місячному сяйві і в цілковитій тиші. Я розумів, що в неї десь має бути хазяїн, який забирає її на ніч додому, – та все одно серце мені щеміло. І ось одного такого вечора я вирішив визволити козу з рабства.

Коли до мене зайшли друзі, щоб разом іти на річку, план визволення кози був уже готовий. Пройшовши з усіма півдороги, я сказав, що забув удома надувний рятівний круг, без якого мені купатися не дозволялося. При свідках я одв'язувати козу не хотів, боячись, що цей мій душевний порух викличе кепкування товаришів.

Я побіг додому, вхопив свій рятівний круг і пішов назад, наперед тішачись і вимальовуючи в уяві вдячні погляди приреченої на постійне кружляння навколо свого кілочка безсловесної тварини.

Вона і уявити не могла, яка приємна несподіванка на неї чекає. Коза не змінила своєї набутої життєвим досвідом поведінки і тоді, коли я підійшов упритул. Тепер я розумію: вона була набагато хитріша за мене й не така вже зобиджена долею, як уявлялося мені – довірливому й наївному.

Підтримуючи однією рукою круг, щоб він не зсунувся, я другою спробував розв'язати вузол на кілку – до кози наближатися я побоювався. Потім здогадався, що вирвати його із землі буде значно простіше.

Козу зацікавили мої дії, і вона спідлоба позирала на мене.
Предмет: Математика, автор: Аноним