Предмет: Математика, автор: роза390

частноеравно 4,а сумма делимого и делителя25 найлите делимое и делитель .решить с помощью модели часть целое

Ответы

Автор ответа: кляча
1
Делимое = х
Делитель = у
Второе условие задачи:
х + у = 25
х = 25 - у
Первое условие задачи:
х : у = 4  → подставляем найденное значение х, получаем:
(25 - у) / у = 4
25 - у = 4у
4у + у = 25
5у = 25
у = 5    → значение у подставляем в первое уравнение : х + у = 25
х + 5 = 25
х = 25 - 5
х = 20
Ответ: делимое = 20; делитель = 5 

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: daniilsynkov
Предмет: Українська мова, автор: danasosipenko
Прочитайте уважно уривок тексту. Визначте стиль викладу. Випишіть із тексту спеціальну лексику, поясніть її функції.
У приладобудуванні, радіоелектроніці, техніці зв'язку широко використовуються топологічно-структурно-невпорядковані матеріали, такі як сегнетокераміка, халькогенідні склоподібні напівпровідники, стекла з нанорозмірною топологічною невпорядкованістю, керамічні матеріали з мікророзмірною топологічною невпорядкованістю.
Прогрес у прогнозуванні діелектричних і релаксаційних властивостей структурно-невпорядкованих матеріалів визначається вирішенням проблем, таких як задачі статистичної теорії речовини, фізика композитів, теорія турбулентності і дифузії й інших, які стосуються встановлення зв'язку між мікроскопічною структурою і макроскопічною поведінкою складних систем.
Незважаючи на значні зусилля, багато з цих задач лише почасти вирішується методами традиційної статистичної фізики. Успіх в описанні фізичних властивостей досягається тільки в припущенні абсолютного хаосу при описанні середовищ і процесів (ідеальний газ і класична теорія броунівського руху) або повної їхньої упорядкованості (теорія кристалічних твердих тіл). За межами можливостей послідовної статистичної теорії багато в чому виявилися мікроскопічні описання невпорядкованих середовищ і процесів, в яких відсутні як кристалічна впорядкованість, так і повний хаос.(Комкова О.А. Автореферат: «Аномальна релаксація в структурно – невпорядкованих діелектричних матеріалах у приладових системах»)
Предмет: Алгебра, автор: aisgamer666p8akp0