Предмет: Химия,
автор: kormushkina3470
Визначте масу води (г), до якої потрібно додати хлоридну кислоту з масовою часткою хлороводню 0,32, щоб приготувати 400 г розчину з масовою часткою НСІ 20%. Будь ласка, якомога швидше) Буду дуже вдячна)
Ответы
Автор ответа:
8
Дано:
ω'(HCl) = 0,32
m''(p.HCl)= 400 r
ω"(HCl) = 20% або 0,2
Знайти:
m(H2O)-?
ω'(HCl)*m'(p.HCl)=ω"(HCl)*m"(p.HCl)
m'(p.HCl) =ω"(HCl)*m"(pHCl)/ω'(HCl)
m'(p.HCl) = 0,2*400 г/0,32 = 250 г
m(H2O) = m"(p.HCl)-m'(p.HCl)
m(H2O) = 400 г - 250 г = 150 г
Відповідь: 150 г
ω'(HCl) = 0,32
m''(p.HCl)= 400 r
ω"(HCl) = 20% або 0,2
Знайти:
m(H2O)-?
ω'(HCl)*m'(p.HCl)=ω"(HCl)*m"(p.HCl)
m'(p.HCl) =ω"(HCl)*m"(pHCl)/ω'(HCl)
m'(p.HCl) = 0,2*400 г/0,32 = 250 г
m(H2O) = m"(p.HCl)-m'(p.HCl)
m(H2O) = 400 г - 250 г = 150 г
Відповідь: 150 г
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: illya33232
Предмет: Литература,
автор: kkkmr
Предмет: География,
автор: unualpaca
Предмет: Математика,
автор: НастяZaZ
Предмет: Математика,
автор: peryakovdanilok554