Предмет: Физика,
автор: Аноним
помогите решить задачу 262
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Объем бруска
V=0.15*0.05*0.02=0.15*10^-3 м3
m=0.3 кг
ρ=?
===
m=ρ*V
ρ=m/V=0.3/(0.15*10^-3)=2*10^3 кг/м3 (2000 кг/м3)
=========================================
V=0.15*0.05*0.02=0.15*10^-3 м3
m=0.3 кг
ρ=?
===
m=ρ*V
ρ=m/V=0.3/(0.15*10^-3)=2*10^3 кг/м3 (2000 кг/м3)
=========================================
Аноним:
что означает ^
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: stepanovanasta2012
Предмет: Информатика,
автор: aroslavmakasov97
Предмет: География,
автор: nataliaklevec70
Предмет: Математика,
автор: subcraft396
Предмет: Українська література,
автор: babijula665