Предмет: Физика,
автор: julia6715
маса фотонів видимого світла дорівнює 5,6 помножити на 10 в минус 36 степени кг.Визначити довжину світлових хвиль
Ответы
Автор ответа:
0
E=m*c^2
E=h*c/L
h*c/L=m*c^2
L=h/m*c=6,62*10^-34/5,6*10^-36*3*10^8=3,94*10^-7 м
E=h*c/L
h*c/L=m*c^2
L=h/m*c=6,62*10^-34/5,6*10^-36*3*10^8=3,94*10^-7 м
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: serinaevelina283
Предмет: Алгебра,
автор: Richmon
Предмет: Английский язык,
автор: lidiyabezuglaya
Предмет: Английский язык,
автор: vspotar
Предмет: Химия,
автор: sanichka10