Предмет: Химия,
автор: Mrrrrpol
Обчислити масову частку солі в розчині,який добуто розчинення 2 кг калій нітрату в 10 л води
Ответы
Автор ответа:
5
Дано:
V(H2O) = 10 л
m(KNO3) = 2 кг
Знайти:
ω(KNO3)-?
m(H2O) = V*po = 10 л*1 кг/л = 10 кг
m(p.KNO3) = 2 кг + 10 кг = 12 кг
ω(KNO3) = m(KNO3)/m(p.KNO3)
ω(KNO3) = 2 кг/12 кг = 0,1667 або 16,67%
Відповідь: 16,67%
V(H2O) = 10 л
m(KNO3) = 2 кг
Знайти:
ω(KNO3)-?
m(H2O) = V*po = 10 л*1 кг/л = 10 кг
m(p.KNO3) = 2 кг + 10 кг = 12 кг
ω(KNO3) = m(KNO3)/m(p.KNO3)
ω(KNO3) = 2 кг/12 кг = 0,1667 або 16,67%
Відповідь: 16,67%
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: sasha20062210
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: bocarovasvetlana571
Предмет: Химия,
автор: king133737
Предмет: Английский язык,
автор: lolik567890