Предмет: Химия,
автор: rost452899
Під час взаємодії заліза масою 5,6 г з розчином хлоридної кислоти утворюється водень об’ємом ??? (н.у.)
Запишіть розв’язок задачі.
Ответы
Автор ответа:
0
2Fe + 6HCl = 2FeCl3 + 3H2
n(Fe) = m / M = 0,27 моль
n(H2) = (n(H2) / 2) * 3 = 0,405 моль (смотри коэффиценты в реакции)
V(H2) = n * Vm = 0,405 * 22,4 = 9,072 л
Ответ: 9,072 литра
n(Fe) = m / M = 0,27 моль
n(H2) = (n(H2) / 2) * 3 = 0,405 моль (смотри коэффиценты в реакции)
V(H2) = n * Vm = 0,405 * 22,4 = 9,072 л
Ответ: 9,072 литра
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: budnik565
Предмет: Українська мова,
автор: avolosina942
Предмет: Биология,
автор: rnikysia
Предмет: Математика,
автор: Dastik123
Предмет: Литература,
автор: zhakupbekalibi8