Предмет: Физика, автор: mrtigavn2935

Допоможіть будь-ласка ! Зображення предмета, розташованого на відстані 50 см від збиральної лінзи, дістало збільшення у 2 рази. Чому дорівнює фокусна відстань лінзи?

Ответы

Автор ответа: столет
13
d=50 см=0,5 м      формула собирающей линзы:
Γ=2                          1/F=1/d+1/f  ⇒  F=df/f+d;
____________      увеличение линзы: Γ=f/d  ⇒  f=Γd;
F-?                                                                         f=2*0,5=1 м;
                                                          F=0,5*1/1+0,5=0,5/1,5=0,33 м;
                                                        Ответ:  F=0,33 м.
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: Аноним