Предмет: Физика,
автор: anaidina5408
Визначте кількість штрихів на 1 см дифракційної гратки, якщо при нормальному падінні світла з довжиною хвилі 600 нм гратка дає перший максимум на відстані 3,3 см від центрального. Відстань від гратки до екрану 110 см.
Ответы
Автор ответа:
0
d * sin α = k * λ
sin α ≈ tg α = l / L , т.к. l << L
d = k * λ * L / l = 1 * 600*10⁻⁹ м * 110 см / 3,3 см = 2*10⁻⁵ м
т. е. 20000 штрихов на 1 метр или 200 штрихов на 1 см
sin α ≈ tg α = l / L , т.к. l << L
d = k * λ * L / l = 1 * 600*10⁻⁹ м * 110 см / 3,3 см = 2*10⁻⁵ м
т. е. 20000 штрихов на 1 метр или 200 штрихов на 1 см
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: miko79990
Предмет: Английский язык,
автор: sumaiysabaevq
Предмет: Алгебра,
автор: jako2118
Предмет: Информатика,
автор: Ланская1
Предмет: Математика,
автор: maryanafilimon1