Предмет: Физика,
автор: strel8925
Під час перевезення вантажу, самоскид розвиває потужність 30кВт . Яку роботу він виконує протягом 45хв?
Ответы
Автор ответа:
0
хв- минута?
A=N*t=30*10^3*45*60=81*10^5 Дж
A=N*t=30*10^3*45*60=81*10^5 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: malayamilaya7
Предмет: Математика,
автор: Krealn
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: aimaganbetova
Предмет: Математика,
автор: Salyasalya