Предмет: Физика,
автор: Вадьок
на борт корабля висотою 5 м за допомогою мотузки рівноприскорено піднімають відро з водою за 5с маса відра з водою 10кг визначте силу натягу мотузки
Ответы
Автор ответа:
0
Условие беру примерно, так как перевод до конца не ясен:
Дано: h=5 м t=25 c m=10 кг F-?
m*a=F-m*g
F=m*(g+a) a=2*h/t^2=2*5/5^2=0,4 м/с2
F=10*(9,8+0,4)=102 H
Дано: h=5 м t=25 c m=10 кг F-?
m*a=F-m*g
F=m*(g+a) a=2*h/t^2=2*5/5^2=0,4 м/с2
F=10*(9,8+0,4)=102 H
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: kakahanara
Предмет: Русский язык,
автор: lianaspik
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: KamilaMazhenova