Предмет: Физика, автор: Mashakuzmyk

дугова піч споживає струм 200А від мережі з напругою 120 В через обмежуючий опір 0,2 Ом. Знайдіть потужність, споживану піччю.

Ответы

Автор ответа: Аноним
0
Полная мощность:
Po = I*U = 200*120 = 24 000 Вт   или   24 кВт

Потеря мощности на ограничителе:
P₁ = I²*R = 200²*0,2 = 8 000 Вт       или    8 кВт

Значит, печь потребляет мощность:
P = Po - P₁ = 24 - 8 = 16 кВт


Похожие вопросы
Предмет: История, автор: valerialomako7