Предмет: Химия, автор: denisenkodima3403

обчисліть масу хлороцтової кислоти що прореагувала з амоніаком якщо в результаті одержали 28 г амінооцтової кислоти

Ответы

Автор ответа: olhim
0
Пишемо реакцію
Cl-CH2-COOH + NH3 = H2N-CH2-COOH + HCl
Рахуємо кількість речовини амінооцтової кислоти
n = m / M = 28 / 75 = 0.37 моль
За рівнянням реакції така ж кількість і хлороцтової кислоти
Рахуємо масу хлороцтової кислоти
m = n * M = 0.37 * 94.5 ≈ 35 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: jaroslavaroslova