Предмет: Химия, автор: Mondragon1541

Бу тығыздығы сутегі бойынша 22-ге тең болатын формуланы табыңыздар, ал көміртек, сутек және оттек элементтерінің массалық үлесі тиісінше 54,55%; 9,09%; 36,36% болып табылады.

Ответы

Автор ответа: shuhnina
2
СхНуОz
х = 54,55/12= 4,546
у= 9,09/1 = 0,09
z= 36,36/16 = 2,273
делим на 2,273 и получим    х : у :z = 2 : 4 : 1
С2Н4О       СН3 - СОН      уксусный альдегид     
Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: krivetka000
Предмет: Математика, автор: robloxfase730