Предмет: Химия,
автор: NikitaVinnik
Обчисліть масову частку ферум(ІІ) сульфату в розчині, який утвориться внаслі- док змішування залізного купоросу FeSO4 • 7H2O масою 25 г з водою об’ємом 300 мл.
Ответы
Автор ответа:
0
Запишем некоторые молекулярные массы
M(FeSO4) = 152 г/моль
M(FeSO4•7H2O) = 278 г/моль
Составим пропорцию. Если в 278 г кристаллогидрата содержится 152 г сульфата железа, то в 25 г кристаллогидрата содержится х г сульфата железа
x = 152 * 25 / 278 = 13.67 г
Масса конечного раствора равна 300 + 25 = 325 г
Считаем массовую долю
w = m(сульфата) / m(раствора) = 13,67 / 325 = 0,042 или 4,2%
Ответ: 4,2%
M(FeSO4) = 152 г/моль
M(FeSO4•7H2O) = 278 г/моль
Составим пропорцию. Если в 278 г кристаллогидрата содержится 152 г сульфата железа, то в 25 г кристаллогидрата содержится х г сульфата железа
x = 152 * 25 / 278 = 13.67 г
Масса конечного раствора равна 300 + 25 = 325 г
Считаем массовую долю
w = m(сульфата) / m(раствора) = 13,67 / 325 = 0,042 или 4,2%
Ответ: 4,2%
Автор ответа:
0
Ой, це ж можна було на українській написати. Вибачте.
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: tamerlan090709
Предмет: Информатика,
автор: elcapone298
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: karinabynova