Предмет: Физика,
автор: Yilonka
Скільки нікелю виділиться на катоді при електролізі за 1 ч при силі струму 10 А?
Ответы
Автор ответа:
0
m=k*I*t=0,3*10^-6*3600=0,0108 кг=10,8 г
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: ibragimovsidek6
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: lev121
Предмет: Английский язык,
автор: bessas
Предмет: Математика,
автор: Аноним