Предмет: Химия, автор: 87073601601

Сколько граммов метилового спирта сгорело, если при этом образовался оксид углерода (IV) массой 110г

Ответы

Автор ответа: Васільок15
0
Дано:
m (CO2)=110 г
Знайти: 
m (CH3OH) - ?
Розв'язання:
 Складаємо рівняння реакції та урівнюємо його:
 
   х                      110 г
2CH3OH+3O2=2CO2+4H2O
 2 моль              2 моль
2 * 32 г               2 * 44 г
х = 2 * 32 г * 110 г / (2 * 44 г) = 80 г
Відповідь: згоріло 80  г метилового спирту.
Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: miroslavtretiak3