Предмет: Химия,
автор: 14forest31
Із розчину масою 200 г з масовою часткою натрій нітрату 1,7% випарували трохи води. У новоутвореному розчині масова частка солі становить 2%. Обчислити масу води яка випарувалася
Ответы
Автор ответа:
0
m(NaNO3) = 200 г*0,017 = 3,4 г
m"(p.NaNO3) = 3,4 г/0,02 = 170 г
m(H2O) = 200 г-170 г = 30 г
Відповідь: 30 г води, яка випарувалася
m"(p.NaNO3) = 3,4 г/0,02 = 170 г
m(H2O) = 200 г-170 г = 30 г
Відповідь: 30 г води, яка випарувалася
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: soehinata15
Предмет: Геометрия,
автор: pmabdulaeva
Предмет: Алгебра,
автор: lizaliza40401303
Предмет: Математика,
автор: aleks145
Предмет: Алгебра,
автор: dimamukovnikov