Предмет: Физика, автор: gusakovkos

рівняння змінного струму i=25sin314t.визначте індуктивність котушки при діючому значенні напруги 180 вольт!

Ответы

Автор ответа: tana20101997
0
Из уравнения Im=25 A w=314 рад/с
Rl=U/Im=180/25=7,2 Ом
RL=w*L
L=RL/w=7,2/314=0,023 Гн
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: danilatalaevdementev