Предмет: Физика, автор: dshsmrnv5035

у циліндрі під тиском 1,96*10^5 па міститься 1м^3 повітря при 273 К . Яка буде виконана робота при його ізобарному нагріванні на 10 К? Пожалуйста решите задачу

Ответы

Автор ответа: fatt52
33
p=1.96*10^5 Па    T1=273 K   ΔT=10 K   V1=1 м3   A=?
===
p=const
V1/T1=V2/T2
T2=T1+ΔT
V2=V1*(1+ΔT/T1)
A=p*ΔV
ΔV=V2-V1
A=p*V1*ΔT/T1=1.96*10^5*10/273≈7180 Дж
===============================
Похожие вопросы