Предмет: Химия,
автор: Vladik2969
Обчисліть масу 40% розчину який утворився при додаванні солі до 20% розчину 350 см кубічних густина якого 1.8 г/см кубічних
Ответы
Автор ответа:
0
маса 20%-розчину= 350*1,8=630г
маса солі в розчині=630*20/100=126г
маса води=630-126=504г
х-маса солі в 40% розчині
на 40г солі припадає (100-40)=60г води
на Хг солі припадає 504г води
Х=504*40/60=336г
маса розчину=336+504=840г
маса солі в розчині=630*20/100=126г
маса води=630-126=504г
х-маса солі в 40% розчині
на 40г солі припадає (100-40)=60г води
на Хг солі припадає 504г води
Х=504*40/60=336г
маса розчину=336+504=840г
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: kejsofia550
Предмет: Музыка,
автор: sabfir0
Предмет: Русский язык,
автор: dhqwail
Предмет: Литература,
автор: Ольгатр
Предмет: Литература,
автор: Викуся20061