Предмет: Физика, автор: SnakeEyes24

Мотоцикліст їде рівноприскорено і через 5 с після початку руху розвиває швидкість 3 м/с. Визначити швидкість мотоцикліста через 10 с після початку руху.

Ответы

Автор ответа: fatt52
0
t1=5 c    t2=10 c    v1=3 м/с     v2=?
===
a=v1/t1=v2/t2
v2=v1*t2/t1=3*10/5=6 м/с
======================
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: cingelovagatima
Предмет: Математика, автор: Sotnik13082004