Предмет: Химия,
автор: Диано4ка3048
Водень обємом 50л та азот обємом 30л поддано реакції синтезу. Після закінчення реакції утворений аміак розчинили у 130г води. Знайти масову частку речовини у розчині.
Ответы
Автор ответа:
0
3H2+N2=2NH3
n H2=50/22.4=2.23 моль
n N2=30/22.4=1.34 моль
n NH3=0.74 моль
m NH3=0.74*17=12.58 г
w NH3=12.58/142.58=0.088*100%=8.8%
n H2=50/22.4=2.23 моль
n N2=30/22.4=1.34 моль
n NH3=0.74 моль
m NH3=0.74*17=12.58 г
w NH3=12.58/142.58=0.088*100%=8.8%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: MrBarracuda666
Предмет: Алгебра,
автор: valeraderkach64
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: ẮĿёñǿчķª
Предмет: Биология,
автор: ksju6ko15