Предмет: Українська мова, автор: Valeryfom

Твір на тему -Коли людина стає дорослою

Ответы

Автор ответа: todosukinna
0
итина виростає, і він стає дорослим? Не завжди. 

Іноді так і кажуть: «Ти вже великий!» Тобто в тебе великі руки, ноги, тіло, голова, але це стосується до розмірів, а не психологічної дорослості. Іншими словами, великий дядько чи тітка може залишитися дитиною по життю. Ви таких зустрічали? Цікаво подумати, а кого тоді можна назвати дорослою людиною? 

У дітей головне гасло у житті - «Я хочу!». Цим визначаються вчинки, ставлення до оточуючих, переконання, що таке добре і що таке погано. 

Все просто, хочу - граю, набридло - кинув. Подобається інша дитина або дорослий - буду водитися; набрид, не цікавий, ображає - не хочу! Не буду водиться. Цукерку хочу, кашу не хочу! 

Мудрі вихователі знають: щоб чогось навчити дитину, її треба зацікавити. Іншими словами, зробити так, щоб з'явилося його «хочу». Але життя йде, і вимоги до дітей зростають, все частіше з'являється фраза «ти повинен». Який жах, це входить в протиріччя зі звичним «я хочу»! Ти повинен ходити в школу, добре вчитися, поважати старших, робити зарядку, прибирати за собою, допомагати батькам і т.п. Але я не хочу! А кого це хвилює, тепер ти мусиш! Якщо дитячий протест сильніше авторитету, навіювання, виховного впливу дорослих, то у дитини є шанс відвоювати святе право і далі по життю діяти, керуючись виключно мотивацією «хочу - не хочу». У цьому випадку людина стане великим, але не дорослим, що гарантує в життя великі проблеми і йому, і оточуючим людям. 

Є хороше слово - відповідальність. Дорослий лише той, хто відповідає за свої вчинки. Той, хто, усвідомлюючи власне «хочу», може керуватися й іншими словами - треба, повинен, можу, зроблю. 

Доросла людина починає піклуватися не тільки про себе, а й про інших: «він ставить кашу на стіл». Діти вдаються і їдять, не замислюючись, звідки і що береться, вони користуються, бо є дорослий, який дбає про них. 

Дорослі люди, завжди подібні до маленьких
Похожие вопросы
Предмет: География, автор: swiftkey79
Тест по географии, только не наугад
1. Между какими равнинами расположен Урал?
а) Восточно-Европейской и Северо-Сибирской;
б) Западно-Сибирской и Восточно-Европейской;
в) Средне-Сибирским плоскогорьем и Западно-Сибирской равниной.

2. Самой высокой вершиной Урала является:
а) г. Пай Хой
б) г. Народная
в) г. Ямантау

3. Урал сформировался в эпоху:
а) герцинской складчатости;
б) кайнозойской складчатости;
в)байкальской складчатости.

4. Самая освоенная человеком часть Урала?
а) Полярный Урал;
б) Средний Урал;
в) Южный Урал.
5. Самая низкая часть Урала?
а) Приполярный;
б) Средний;
в) Южный.

6. Какие склоны Урала получают больше осадков?
а) восточные;
б) западные;
7. Ильменский заповедник создан с целью охраны:
а) редкой фауны;
б) уникального скопления минералов;
в) специфической флоры.

8. Выбери реки, берущие начало с Уральских гор:
а) Белая;
б) Чусовая;
в) Волга;
г) Печора;
д) Ишим.

9. Определите часть Уральских гор по краткому его описанию.
Это самая высокая часть Урала. Вершины часто остроконечны, гребни заострены. Это царство тундры и каменных россыпей, но у подножия тундра заменяется на тайгу. Это дикий и суровый край и самая труднодоступная часть Урала.

10. Определите часть Уральских гор по краткому его описанию.
Это самая живописная часть Уральских гор, тянется от горы Юрма до широтного течения реки Урал. Вершины гор округлы, в предгорьях возвышаются останцы. Высотная поясность этой части представлена наибольшим количеством поясов.