Предмет: Физика, автор: Olgakislova03

Знайдіть швидкість, з якою рухається тіло, маса якого дорівнює 8 кг, щоб його кінетична енергія становила 36 Дж.
а)3м/с
б)2м/с
в)4м/с
г)4,5м/с
д)28м/с
будь ласка поможіть

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
0
E=m*v^2/2
v=√2E/m=√2*36/8=√9=3м/с
Автор ответа: Olgakislova03
0
ага) Чекаю відповіді
Автор ответа: nikolaygr
0
A=F*v N=A/t v=70км/год=20м/с F=300+500=800H A=800*20=16000Дж N=16000/60=267Вт (не зовсім впевнений)
Автор ответа: nikolaygr
0
N=F*v A=N*t v=70км/год=20м/с F=300+500=800H N=800*20=16000Вт A=16000*60=960кДж
Автор ответа: Olgakislova03
0
Я вам дуже вдячна
Автор ответа: Olgakislova03
0
ККД похилої площини дорівнює 80%. Обчисліть довжину цієї площини, якщо її висота становить 40 см, для піднімання вантажу, маса якого становить 50 кг, потрібно прикласти силу 50Н
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: математика214