Предмет: Физика, автор: AnnaSemen1

Рух тіла масою 5кг описується рівнянням x=3 - 8t + 6t^2. Визначіть імпульс тіла через 2 с після початку відліку часу.

Ответы

Автор ответа: evgorlova
0
Закор изменения скорости
V=v0+at
V=-8+12t
V(2)=-8+12×2=16м/с
Импульс
P=mV=5×16=80кг×м/с
Отвт 80 кг м/с
Автор ответа: AnnaSemen1
0
Большое спасибо)))
Автор ответа: evgorlova
0
Пожалуйста
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: Аноним
Предмет: Литература, автор: опришарваолепдрвба