Предмет: Химия,
автор: Соня69696969
вкажіть масу води об'ємом 300см³
Ответы
Автор ответа:
0
Густина води 1 г/см³
m=V*p
m= 1г/см³*300см³=300г
m=V*p
m= 1г/см³*300см³=300г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: gachalaif28848
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Обществознание,
автор: leonardo26072005
Предмет: Математика,
автор: Molderjkee