Предмет: Химия,
автор: кріс5
яку масу води необхідно взяти для приготування 200 г розчину магній сульфату з масою часткою розвинеої речовини 12%
Ответы
Автор ответа:
0
m(в-ва)=200г*12%/100%=24г
m(воды)=200-24=176г
m(воды)=200-24=176г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Обществознание,
автор: leonardo26072005
Предмет: Русский язык,
автор: gulbaevbilalgmailcom
Предмет: Математика,
автор: katyamelkoedov
Предмет: Математика,
автор: kalenteva8024